آغاز ثبت نام شانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات

آغاز ثبت نام شانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، حجت الاسلام سید محمدرضا فقیهی، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره ثبت نام شانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات گفت: این دوره از ثبت نام از ۲۱ آذرماه ۱۳۹۵ آغاز شده و تا اول دی ماه ۱۳۹۵ ادامه دارد.

وی با بیان اینکه اعزام دانشگاهیان از ابتدای بهمن ماه آغاز می شود، خاطرنشان کرد: پنج گروه از دانشگاهیان اعم از اساتید، کارمندان دانشگاه ها، دانشجویان پسر مجرد و دختر مجرد و متاهلین تا پایان فروردین ماه به عتبات عالیات اعزام می شوند.
حجت الاسلام فقیهی با بیان اینکه اولویت اول ما با اعزام متاهلین جوان می باشد، اظهار کرد: در این دوره حدود ۴۰۰ کاروان دانشگاهی به عتبات اعزام می شوند این در حالی است که امکان افزایش این ظرفیت وجود دارد.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: سال گذشته بیش از ۱۸ هزار دانشجو در قالب ۴۴۲ کاروان به عتبات عالیات اعزام شدند و امیدواریم امسال نیز همانند سال گذشته استقبال خوبی صورت گیرد.
وی تاکید کرد: دانشجویان علاقه مند به ثبت نام شانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیت با مراجعه به سایت لبیک به نشانی اینترنتی www.labbayk.ir اقدام به نام نویسی کنند.

ورود به سامانه ثبت نام شانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات

با برچسب: , , , ,
منتشر شده در اخبار و اطلاعیه ها, امور دانشجویی, امور فرهنگی, همه مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

15 + دو =