دکتر امیرهوشنگ فلاح راد

دکتر امیرهوشنگ فلاح راد

اینجانب پس از اخذ دیپلم در رشته علوم طبیعی از دبیرستان مروی تهران و شرکت در کنکور سراسری در سال ۱۳۴۸ به عنوان دانشجوی دانشکده دامپزشکی در دانشگاه شیراز پذیرفته شده و در سال ۱۳۵۴ از آن دانشکده با درجه دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم. در سال ۱۳۵۶ خدمت سربازی را به پایان رسانیده و در بهار سال ۱۳۵۷ به عنوان مربی در دانشکده کشاورزی دانشگاه مشهد استخدام شدم.

پس از پیروزی انقلاب و تشکیل جهاد دانشگاهی به عضویت شورای جهاد دانشکده کشاورزی در آمده و همکاری با آن نهاد تا زمان شروع جنگ تحمیلی ادامه داشت. در مهر سال ۱۳۵۹ بمدت شش ماه به خدمت احتیاط اعزام شده و در فروردین سال ۶۰ پس از مراجعت مجددا به همکاری خود در دانشکده کشاورزی و جهاد کشاورزی ادامه دادم. در تابستان آن سال به مدیریت گروه دامپروری انتخاب شدم. در پایان همان سال به سرپرستی دانشکده کشاورزی همچنین سرپرستی جهاد دانشکده کشاورزی منصوب گردیده در عین حال مدیریت گروه دامپروری را نیز به عهده داشتم.

درسال ۱۳۶۳ مقدمات گروه دامپزشکی را در دانشکده کشاورزی تاسیس کرده تا مقدمات تاسیس دانشکده فراهم شود. لازم به تذکر است که اینجانب سرپرستی این گروه را نیز بمدت دوسال به عهده داشتم. این امر سبب شده که دانشگاه فردوسی مشهد در سال ۱۳۶۵ قادر به پذیرش داشجوی در رشته کاردانی دامپزشکی گردد. در اوایل سال ۱۳۶۵ اینجانب از سرپرستی دانشکده کشاورزی استعفا کرده و عملا فعالیت خود را در آموزشکده دامپزشکی متمرکز نمودم.

در سال ۱۳۷۱ جهت اخذ PhD به کانادا رفته و در سال ۱۳۷۸ به ایران برگشتم. لازم به تذکر است که از ابتدای شروع به فعالیت ستاد انقلاب فرهنگی و تشکیل گروه کشاورزی این ستاد، اینجانب با این گروه همکاری خود را در تدوین دروس مربوطه شروع کردم و این همکاری تا زمانی که به دانشکده دامپزشکی منتقل شدم ادامه داشت.

از تابستان سال ۱۳۶۵ مبادرت به تاسیس کلینیک دامپزشکی کرده و در ساعات غیر اداری در آن محل مشغول به کار شدم. در سال ۱۳۶۹ در کنکور اعزام دانشجو به خارج شرکت کرده و پس از قبولی در آن امتحان در سال ۱۳۷۱ عازم کانادا شدم پس از اخذ PhD در رشته فیزیولوژی تولید مثل کاربردی و طی دوره فوق دکتری در زمینه تغذیه و تولید مثل در سال ۱۳۷۸ به ایران بازگشتم و در حال حاضر در گروه علوم درمانگاهی دانشکده دامپزشکی مشغول به کار می باشم. در حال حاضر سرپرست بخش کامپیوتر و انفورماتیک دانشکده بوده و ضمنا سرپرستی بخش مامائی را نیز به عهده دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

11 + نه =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.